Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘOstrovia silniejsza w zaległym meczu

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA RĘCZNA]
2019-03-08 22:39

Szczypiorniści AZS-u Uniwersytet Zielonogórski i KPR Ostrovii odrabiali dziś zaległości w I lidze piłki ręcznej. Górą na ostrowskim pakiecie byli gospodarze, zwyciężając 30:25.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Pierwsza część dzisiejszego spotkania była wyrównana – rezultat niemal cały czas utrzymywał się w okolicach remisu. Chwilę przed przerwą miejscowi zapewnili sobie 2-bramkowe prowadzenie, które było dla nich świetnym punktem wyjściowym do powiększania przewagi od razu po zmianie stron. Różnica punktowa pomiędzy zespołami nie była wówczas duża, lecz wystarczyła ostrowianom do kontrolowania przebiegu gry.

Dzisiejsza porażka nie zmieniła sytuacji Akademików w tabeli I ligi – wciąż zajmują oni 10. miejsce z zaledwie 4 wygranymi meczami na koncie. Następne spotkanie zielonogórzanie rozegrają we wtorek, 19. marca z sąsiadującą Politechniką Anilaną Łódź.

I liga, 14. kolejka: KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. – AZS Uniwersytet Zielonogórski 30:25 (16:14)


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest trzy plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności