Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘFalubaz ogrywa Zorzę na koniec przygotowań

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-03-09 13:55

W zmiennych warunkach pogodowych Falubaz Gran-Bud Zielona Góra wysoko pokonał dziś A-klasową Zorzę Ochla, 10:0. Tym samym żółto-biało-zieloni zwieńczyli okres przygotowawczy przed rundą wiosenną IV ligi.

Lider IV-ligowej tabeli już w 6. minucie spotkania wyszedł na prowadzenie za sprawą trafienia Sebastiana Górskiego. Wynik 1:0 utrzymywał się przez większość pierwszej połowy, gdyż dopiero w ostatnich kilku minutach na 3:0 podwyższyli Bartek Konieczny i Przemysław Mycan.

Po zmianie stron piłkarze Andrzeja Sawickiego urządzili już sobie prawdziwą strzelaninę, dobijając ostatecznie do dwucyfrowej zdobyczy. Generalnie gra Falubazu mogła się dziś podobać, bowiem konstruowane przez niego akcje zdradzały dobrze przepracowany okres przygotowawczy. Z indywidualnych ataków natomiast wyróżnijmy chociażby gola na 5:0, którego Wojciech Okińczyc zdobył ładnie wkręcając piłkę z dosyć ostrego kąta.

Już za tydzień czeka nas inauguracja wiosennych zmagań lubuskiej IV ligi. Zawodnicy z Sulechowskiej na „Dołku” zagrają z czwartą Cariną Gubin, a drugi zielonogórski zespół, TS Masterchem Przylep, pojedzie do Krosna Odrzańskiego na starcie z wiceliderującą Tęczą Homanit.

Mecz towarzyski: Falubaz Gran-Bud Zielona Góra – Zorza Ochla 10:0 (3:0)

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności