Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘOrzeł bezlitosny dla AZS-u

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2019-03-10 21:06

Za nami dwa mecze 2. rundy fazy play-off w II lidze siatkówki mężczyzn. AZS Uniwersytet Zielonogórski nie może zaliczyć ich do udanych, bowiem obydwa wyraźnie przegrał na terenie faworyzowanego Orła Międzyrzecz.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Ekipa z Międzyrzecza w 100% wypełniła swój plan, nie tracąc przez ten weekend ani jednego seta. W sobotę Orzeł nie miał praktycznie żadnych problemów, by gładko ograć zielonogórzan. Dziś natomiast Akademicy również dość wyraźnie przegrali dwie pierwsze odsłony, lecz w trzeciej byli bliscy przełamania. W końcowym rozrachunku jednak na przewagi zwyciężyli siatkarze z północnej części województwa.

W rywalizacji do trzech zwycięstw Orzeł prowadzi już 2:0. Decydujące spotkanie odbędzie się za dwa tygodnie w Winnym Grodzie. Wówczas przekonamy się, czy AZS wróci do gry, czy będzie musiał ponownie uznać wyższość międzyrzeczan i odpadnie z rywalizacji o najwyższe cele.

II liga, 2. runda fazy play-off:
Mecz #1: KS Orzeł Międzyrzecz – AZS Uniwersytet Zielonogórski 3:0 (25:20, 25:19, 25:15)
Mecz #2: KS Orzeł Międzyrzecz – AZS Uniwersytet Zielonogórski 3:0 (25:19, 25:20, 27:25)


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności