Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘWataha nie zwalnia tempa! Kolejny transfer „Wilków”!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTBOL AMERYKAŃSKI]
2019-03-13 09:48

KFA Wataha Zielona Góra kontynuuje przygotowania do debiutanckiego sezonu na najwyższym szczeblu Ligi Futbolu Amerykańskiego! Dziś klub z Winnego Grodu poinformował o pozyskaniu kolejnego nowego zawodnika.

Szeregi zielonogórskich „Wilków” w nadchodzącym sezonie wzmocni Kenyatte Allen Junior. 25-latek jest pierwszym transferem klubu w formacji ofensywnej, bowiem gra on na pozycji quarterbacka. Amerykanin dotychczas występował na rodzimych boiskach w barwach Robert Morris University i Maine Mammoths, a także na angielskim Durham University. Teraz czeka go debiut w polskiej lidze.

Przypomnijmy, że dotychczasowe transfery Watahy obejmowały wzmocnienia formacji defensywnej w postaci Camerona Grada i Leonida Dzyhanskyj'ego. Klub z Grodu Bachusa rozgrywki LFA1 zainauguruje już 24. marca domowym starciem z Armią Poznań.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus jeden?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności