Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘRusza IV-ligowa wiosna! Na początek ciężki mecz w Krośnie Odrz.

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-03-15 09:50

Wreszcie nadchodzi! Piłkarscy fani na Ziemi Lubuskiej z pewnością wyczekiwali jej od dłuższego czasu! Mowa o rundzie wiosennej IV ligi, która rozpocznie się już w najbliższą sobotę. Oba zielonogórskie kluby czeka w niej ciężka przeprawa. TS Masterchem Przylep wybierze się do Krosna Odrzańskiego na pojedynek z tamtejszą Tęczą Homanit.

Obydwa zespoły po rundzie jesiennej znajdują się blisko siebie w tabeli IV ligi, stanowiąc jednocześnie czołówkę rozgrywek. Na fotelu wicelidera wiosnę rozpoczyna Tęcza, która ma w dorobku 34 punkty. 4 „oczka” mniej zainkasował z kolei TS Masterchem, dzięki czemu plasuje się tuż za krośnianami.

Widać zatem, że sobotni pojedynek zapowiada się emocjonująco. Tak zresztą było na inaugurację jesieni w Winnym Grodzie. Wówczas TS zremisował z Tęczą 1:1. Jako pierwsi prowadzenie objęli wtedy krośnianie dzięki trafieniu Radosława Rakocińskiego. Kilkanaście minut później wyrównał jednak Patryk Jasiak, ustalając tym samy końcowy rezultat spotkania.

Warto wspomnieć, że TS pojedzie do Krosna Odrzańskiego w osłabieniu. Z powodu urazu na murawie zabraknie Wojciecha Popieleckiego. „Popiel” pojawi się jednak na stadionie i z trybun będzie wspierał drużynę. Zielonogórskim piłkarzom przyda się także wsparcie kibiców. Warto zatem wybrać się na krośnieński obiekt, bowiem zapowiada się ciekawy mecz!

IV liga, 16. kolejka: Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie – TS Masterchem Przylep Zielona Góra
Data: 16.03.2019, godzina 14:00
Miejsce: Stadion OSiR, ul. Pocztowa, Krosno Odrzańskie.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności