Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘZbrojeń ciąg dalszy! Młodzi zawodnicy dołączają do Watahy (AKTUALIZACJA)

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTBOL AMERYKAŃSKI]
2019-03-15 14:50

Lista transferów dokonanych przez futbolową Watahę Zielona Góra cały czas się powiększa. Dziś klub ogłosił pozyskanie młodego polskiego zawodnika.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Do zespołu zielonogórskich „Wilków” dołączył dziś Dawid Hyjek. 22-latek w poprzednim sezonie reprezentował barwy Kozłów Poznań, z którymi dotarł do finału TopLigi. Jego pozycja to defensive back, a więc jest trzecim obok Camerona Grada i Leonida Dzyhanskyj'ego wzmocnieniem formacji defensywnej.

Przypomnijmy, że rozgrywki Ligi Futbolu Amerykańskiego startują już za tydzień. Na inaugurację zielonogórzanie podejmą u siebie poznańską Armię.

AKTUALIZACJA 19:00
Pod wieczór włodarze klubu poinformowali o kolejnej nowej twarzy. Do zespołu dołączył także 18-letni Markus Graja. On również reprezentował Kozły Poznań, w których grywał jako defensive end.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziewięć plus trzy?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności