Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘAkademicy stracili wygraną w ostatnich sekundach

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA RĘCZNA]
2019-03-19 22:54

Szczypiorniści AZS-u Uniwersytet Zielonogórski wciąż nie mogą przełamać się w rewanżowych zmaganiach I ligi. Dziś przegrali oni swój kolejny pojedynek. Tym razem 3 „oczka” z Winnego Grodu wywiozła Politechnika Anilana Łódź.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Pierwsza odsłona spotkania wyraźnie nie wyszła zielonogórzanom. Przyjezdni potrafili odskoczyć w niej nawet na 6 bramek. Dopiero po zmianie stron AZS-owi udało się dopaść łodzian. Na nieco ponad minutę przed końcem Akademicy prowadzili już 30:28 i wydawało się, że ich pogoń przyniesie oczekiwany skutek. Ostatnie 60 sekund należało jednak do Anilany, która wówczas aż 3 razy trafiła do siatki gospodarzy, rzutem na taśmę wracając na prowadzenie i zwyciężając 31:30.

To była już 13. porażka zielonogórzan w bieżących rozgrywkach I ligi. W tym roku nie zdołali oni jeszcze zdobyć żadnych punktów. Miejmy nadzieję, że poprawi się to już w sobotę w dolnośląskiej Świdnicy, gdzie AZS zagra z miejscowym ŚKPR.

I liga, 17. kolejka: AZS Uniwersytet Zielonogórski – Politechnika Anilana Łódź 30:31 (13:17)


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest jeden plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności