Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘStelmet wraca do nazwy Falubazu!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2019-03-20 10:29

Falubaz Zielona Góra poinformował dziś, że pozyskał sponsora tytularnego na sezon 2019! W nadchodzących rozgrywkach PGE Ekstraligi zielonogórska drużyna wystartuje pod nazwą Stelmet Falubaz Zielona Góra.

Zarząd Zielonogórskiego Klubu Żużlowego SSA z ogromną radością informuje, że udało się zrealizować jeden z ważniejszych przedsezonowych zadań czyli pozyskać sponsora tytularnego dla drużyny Falubazu na sezon 2019 – czytamy w komunikacie opublikowanym w portalu falubaz.com.

Przypomnijmy, że firma Stelmet w latach 2011-2013 widniała już w nazwie klubu żużlowego z Winnego Grodu. Wówczas zielonogórzanie dwukrotnie stawali na najwyższym stopniu podium Drużynowych Mistrzostw Polski (2011 i 2013). W 2012 roku natomiast zakończyli oni zmagania na 4. lokacie, a zatem w przeciągu tych trzech lat ani razu nie wypadali oni poza czołową czwórkę Ekstraligi.

Pozyskanie takiego sponsora tytularnego to kolejny ważny krok do budowy silnego i stabilnego Falubazu. Bardzo dziękujemy firmie Stelmet S.A. za zaufanie i wsparcie. Ze swojej strony obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by sukcesami nawiązać do lat, w których poprzednio drużyna występowała pod szczęśliwą nazwą Stelmet Falubaz Zielona Góra – ocenił we wspomnianym komunikacie prezes Adam Goliński.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest pięć plus trzy?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności