Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘW sobotę ostatni sprawdzian rugbystów przed startem ligi

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[RUGBY]
2019-03-21 18:08

Start rozgrywek I ligi rugby zbliża się wielkimi krokami! Zawodnicy Watahy RC Zielona Góra w nadchodzącą sobotę rozegrają ostatni sparing w kończących się przygotowaniach do sezonu.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Przeciwnikiem zielonogórzan będzie zespół Miedziowych Lubin, którzy w minionym sezonie zajęli miejsce na najniższym stopniu podium II ligi. W nadchodzących rozgrywkach mają oni walczyć o awans na zaplecze Ekstraligi.

Jak czytamy w przesłanym naszej redakcji komunikacie Watahy, oprócz test-meczu obie drużyny wezmą udział we wspólnym zgrupowaniu oraz sesjach treningowych, które będą trwać już od samego rana. O godzinie 16:00 na stadionie na zielonogórskiej Zawadzie rozpocznie się natomiast wspomniany sparing, podczas którego przewidziany jest dla kibiców pierwszy wiosenny grill.

Klub z Winnego Grodu zachęca także do kibicowania reprezentacji Polski w startujących w sobotę rozgrywkach Rugby Europe Trophy. O godzinie 15:00 biało-czerwoni zagrają w Łodzi ze Szwajcarią. Transmisja w Polsacie Sport Fight.

Mecz towarzyski: Wataha RC Zielona Góra – Miedziowi Lubin
Data: 23.03.2019, godzina 16:00
Miejsce: Stadion przy ul. Zawada-Kożuchowskiej, Zielona Góra.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest pięć plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności