Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘCzy Akademicy przełamią fatalną passę w Świdnicy?

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA RĘCZNA]
2019-03-22 19:03

Jeśli nie teraz to kiedy? W ten weekend zielonogórscy szczypiorniści będą mieli dobrą okazję do przełamania złej passy. Na wyjeździe zmierzą się bowiem z przedostatnim w tabeli ŚKPR-em Świdnica.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Sytuacja AZS-u w klasyfikacji I ligi nie jest najlepsza. Zespół z Winnego Grodu nie potrafi wygrać od grudnia ubiegłego roku. Od tego czasu notuje serię sześciu porażek z rzędu. Sprawiło to, że spadł on na 10. lokatę w tabeli i ma zaledwie 3 „oczka” przewagi nad strefą spadkową. W niej natomiast znajduje się ekipa ze Świdnicy, która z jeszcze większym nożem na gardle przystąpi do starcia z zielonogórzanami.

W Grodzie Bachusa to przyjezdni byli górą. Mimo walki, Akademicy przegrali wówczas 24:27. Teraz zawodnicy z Zielonej Góry muszą dać z siebie wszystko, gdyż przegrana w Świdnicy zepchnie ich do strefy spadkowej i jeszcze bardziej skomplikuje sytuację w kontekście walki o utrzymanie.

I liga, 18. kolejka: ŚKPR Świdnica – AZS Uniwersytet Zielonogórski
Data: 23.03.2019, godzina 18:00
Miejsce: Hala Sportowa ŚOSiR, ul. Galla Anonima 1, Świdnica.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest sześć plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności