Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘDo trzech razy sztuka? AZS zagra u siebie z Orłem

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2019-03-22 19:41

2:0 – taki jest obecnie stan rywalizacji pomiędzy AZS-em Uniwersytet Zielonogórski a Orłem Międzyrzecz w 2. rundzie fazy play-off II ligi. W sobotni wieczór w Zielonej Górze obie drużyny zmierzą się po raz trzeci.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Jako że rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw, międzyrzeczanie będą chcieli już w sobotę zakończyć serię z AZS-em. Dwa dotychczasowe, rozegrane na ich terenie spotkania zwyciężyli bez straty seta. Akademicy natomiast muszą uniknąć takiego scenariusza, jeśli chcą pozostać w walce o najwyższe cele.

Trener AZS-u, Krzysztof Dobek, na antenie Radia Zielona Góra wspomniał, iż jego podopieczni rozegrali w środę sparing z Chrobrym Głogów. Wypadli w nim blado, bowiem przegrali 0:4. Jak podkreśla szkoleniowiec Akademików, potrafią oni jednak zagrać na 100% swoich możliwości, gdy mają nóż na gardle. Czy tak będzie tym razem?

II liga, 2. runda fazy play-off, mecz #3: AZS Uniwersytet Zielonogórski – KS Orzeł Międzyrzecz
Data: 23.03.2019, godzina 20:00
Miejsce: Hala UZ, ul. Szafrana 6, Zielona Góra.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest siedem plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności