Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘSeria porażek wreszcie przerwana!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA RĘCZNA]
2019-03-23 22:09

Szczypiorniści AZS-u Uniwersytet Zielonogórski zwycięscy w arcyważnym, wyjazdowym spotkaniu z ŚKPR-em Świdnica! Wygrywając 35:25, Akademicy zdobyli swoje pierwsze punkty w tym roku.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Zielonogórzanie już od początku spotkania przeważali na świdnickim parkiecie. Podopieczni Ireneusza Łuczaka niemal przez cały czas kontrolowali sytuację, tylko kilka razy w początkowej fazie spotkania pozwalając miejscowym zbliżyć się na jedną bramkę różnicy. Z czasem AZS budował sobie coraz większą przewagę, a podczas końcowej syreny prowadził już 10 bramkami.

Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu Akademicy odskoczyli nieco od strefy spadkowej. Ich strata do 9. lokaty wynosi jednak 5 punktów. Za tydzień zielonogórzan czeka wyjazdowy pojedynek z ostatnim w tabeli ASPR-em Zawadzkie.

I liga, 18. kolejka: ŚKPR Świdnica – AZS Uniwersytet Zielonogórski 25:35 (12:15)


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest jeden plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności