Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘZwycięstwo w ostatnim sparingu Watahy

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[RUGBY]
2019-03-25 17:24

Wataha RC Zielona Góra w miniony weekend rozegrała swój ostatni test-mecz przed zbliżającym się sezonem I ligi rugby. W towarzyskim spotkaniu na zielonogórskiej Zawadzie „Dziki” pokonały Miedziowych Lubin 58:20.

fot. Wataha RC Zielona Góra

Mecz rozgrywany systemem 3 x 20 min. obserwowała licznie zgromadzona publiczność. Od początku obie ekipy grały bardzo twardo, nie oddając rywalowi ani centymetra boiska. Pod sam koniec pierwszej odsłony zielonogórzanie rozegrali długi i skuteczny atak, dzięki któremu objęli prowadzenie 12:5.

Druga część gry wciąż obfitowała w twardą walkę, lecz tym razem Wataha zdecydowanie uciekła Miedziowym, po 40 minutach prowadząc już 46:5. W ostatniej odsłonie zielonogórzanie rozegrali scenariusz gry w osłabieniu, które spowodowałoby konieczność występów na innych pozycjach. Ostatecznie lubinianie odrobili nieco strat, przez co końcowy rezultat brzmiał 58:20.

Jak przekazał nam klub z Winnego Grodu, serdecznie dziękuje on Prezesowi Ikara Zawada Tomaszowi Pasternakowi, Radzie Sołectwa i Sołtysowi Janowi Smotera za udostępnienie boiska oraz licznie zgromadzonej publiczności.

Przypomnijmy, że inauguracja rozgrywek I ligi zaplanowana jest na 6. kwietnia. Wówczas na stadionie Uniwersytetu Zielonogórskiego Wataha zmierzy się z warszawskim AZS-em AWF.

Mecz towarzyski: Wataha RC Zielona Góra – Miedziowi Lubin 58:20 (12:5, 24:0, 12:15)

Dziękujemy Watasze RC za udostępnienie materiałów z meczu.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus cztery?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności