Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘKolejny pojedynek przy Botanicznej!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTBOL AMERYKAŃSKI]
2019-03-30 13:26

Przed nami kolejna niedziela z futbolem amerykańskim w Winnym Grodzie! W niedzielne południe ponownie na murawę stadionu przy ul. Botanicznej wybiegną futboliści Watahy Zielona Góra. Tym razem ich przeciwnikami będą WENGLORZ AZS UWM Olsztyn Lakers.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Zielonogórskie „Wilki” przed tygodniem zadebiutowały w rozgrywkach LFA1. Premierowe spotkanie przyciągnęło na Botaniczną tłumy kibiców, którzy stworzyli świetną atmosferę, a w zamian otrzymali pełen emocji pojedynek. Losy meczu ważyły się aż do ostatnich minut, lecz ostatecznie górą była Armia Poznań, która zwyciężyła 13:6.

Niedzielny rywal zielonogórzan znajduje się – w przeciwieństwie do nich – w grupie północnej LFA1. Olsztynianie dobrze rozpoczęli zmagania w bieżącym sezonie, bowiem zwyciężyli zacięte, inauguracyjne starcie w Wyszkowie 38:35. Dzięki temu plasują się oni na pozycji wicelidera grupy. Warto jeszcze wspomnieć, że dla „Jeziorowców” jest to drugi rok w najwyższej klasie rozgrywkowej. W minionym zajęli oni 3. miejsce w grupie B z bilansem 3-5.

Wataha stoi zatem przed kolejnym trudnym zadaniem, którego nie ułatwiają dodatkowo kontuzje w zespole. W meczu z Armią urazów nabawiła się czwórka zawodników, z których najgorzej wyglądał Michał Chudy. Czy zielonogórzanie, mimo osłabień, zdołają zanotować jutro swoje pierwsze zwycięstwo w LFA1?

LFA1, 2. kolejka: KFA Wataha Zielona Góra - WENGLORZ AZS UWM Olsztyn Lakers
Data: 31.01.2019, godzina 12:00
Miejsce: Stadion do futbolu amerykańskiego, ul. Botaniczna 66, Zielona Góra.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus jeden?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności