Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘKFA Wataha szuka młodych talentów!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTBOL AMERYKAŃSKI]
2019-04-08 11:43

Już w środę, 17 kwietnia KFA Wataha Zielona Góra zorganizuje rekrutację zawodników do sekcji juniorskiej! Klub zaprasza wszystkich z przedziału 14-18 lat, chcących spróbować swoich sił w futbolu amerykańskim! Poniżej prezentujemy treść komunikatu, jaki klub przesłał w tej sprawie naszej redakcji.

fot. KFA Wataha Zielona Góra

Klub Futbolu Amerykańskiego Wataha Zielona Góra zaprasza wszystkich młodych adeptów, chcących dołączyć do naszej drużyny. Wspólnie, ramię w ramię będziemy stanowić o sile najdynamiczniej rozwijającej się dyscypliny sportu w naszym mieście!

Czego wymagamy od kandydatów?
Tylko i wyłącznie chęci i na pewno serca do pracy! Nie musisz mieć żadnego doświadczenia czy przeszłości sportowej, nie musisz być niesamowitym atletą - w futbolu amerykańskim każdy może znaleźć miejsce dla siebie na boisku. Być może właśnie ten sport zostanie Twoją pasją.

Kiedy i gdzie?
Wszystkich chętnych zapraszamy w środę tj. 17.04.2019 o godzinie 17:00 na stadion przy ulicy Botanicznej 66, przy wcześniejszym wypełnieniu formularza rejestracyjnego: https://bit.ly/2U2sQzV

Co wziąć ze sobą?
Prosimy o stawienie się w stroju sportowym, korkach oraz zabranie odpowiedniej ilości wody. Na miejscu udostępniamy także szatnię.

Czego się spodziewać?
Na pewno kilku ćwiczeń sprawdzającymi Wasze umiejętności motoryczne (m.in. bieg na 40 jardów, czy skok w dal). Do tego będziecie mieli okazję również uczestniczyć w samym treningu.
Poza dedykowaną bazą treningową w postaci nowoczesnego boiska przy ulicy #Botaniczna66, uznawanego za obiekt w ścisłej czołówce futbolowej w Polsce, oraz specjalistycznego ekwipunku, który gwarantujemy każdemu Młodemu Wilkowi chcącemu spróbować swoich sił, czekają na Ciebie doświadczeni trenerzy i instruktorzy.
Masz w sobie chęć rywalizacji, doskonalenia umiejętności fizycznych i wiedzy taktycznej?
Nie boisz się wytyczać własnych szlaków i chcesz ciężko pracować na swój sukces?
Być może to właśnie futbol amerykański jest Twoją przyszłą pasją?
Nie dowiesz się tego, nie próbując!
#DołączDoW #ZostańWilkiem


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności