Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘWynik zgodny z planem, styl – niekoniecznie. TS z awansem do ćwierćfinału PP

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-04-10 21:18

W środowe popołudnie na lubuskich boiskach rozegrana została 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Jedyny reprezentant Winnego Grodu – TS Masterchem Przylep – pokonał na wyjeździe Start Ziel-Bruk Płoty 2:1.

Spotkanie w Płotach zaczęło się dosyć wyrównanie, lecz widać było przewagę fizyczną zespołu z Grodu Bachusa. TS przez długi czas nie mógł jednak przełożyć tego na wynik, który aż do 38. minuty pozostawał remisowy. Właśnie wtedy premierową bramkę dnia zdobył Bartosz Siebert.

Po przerwie wydawało się, że miejscowi zostali nieco przybici straconą w końcówce pierwszej połowy bramką, a zielonogórzanie całkiem zdominują widowisko. Gol na 2:0 w wykonaniu młodego Bartosza Chojnackiego zdawał się to potwierdzać. Niestety drużyna z Przylepu nie potrafiła jeszcze bardziej powiększyć prowadzenia, czego można było oczekiwać w pojedynku z A-klasowym rywalem. Zamiast tego na 10 minut przed końcem Start dostał od przyjezdnych prezent w postaci fatalnego błędu w defensywie. Płocianie bezlitośnie wykorzystali tę sytuację, łapiąc kontakt z IV-ligowcem. Na szczęście ten zdołał utrzymać zwycięstwo i zameldował się w ćwierćfinale wojewódzkiego Pucharu Polski.

Pozytywną stroną dzisiejszego meczu było na pewno pojawienie się na boisku rekonwalescentów – Wojciech Popielecki i Piotr Piwowarski wyszli na murawę na końcowe minuty spotkania. Teraz zespół prowadzony przez Andrzeja Boczkowskiego czeka ligowe starcie ze Sprotavią Szprotawa. Z kolei o następnym rywalu w rozgrywkach pucharowych zadecyduje losowanie.

Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim, 1/8 finału: Start Ziel-Bruk Płoty – TS Masterchem Przylep Zielona Góra 1:2 (0:1)

Komentarze

xxx dnia 2019-04-10 21:52 napisał(a):
XD slabo przylep slabo
Fan dnia 2019-04-12 14:16 napisał(a):
Słabo może nie poprostu chłopaki oszczędzali nogi a poza tym grało dużo juniorków.
fanatyk dnia 2019-04-14 20:16 napisał(a):
jaki shrek :-) słabizna

Dołącz do dyskusji!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest sześć plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności