Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘWyjazd Falubazu do Kożuchowa

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-04-12 10:01

Korona Kożuchów będzie najbliższym rywalem Falubazu Gran-Bud Zielona Góra w ramach 20. kolejki lubuskiej IV ligi. Żółto-biało-zieloni w sobotę o godzinie 16:00 wyjdą na boisko rywala.

Zielonogórzanie jadą do Kożuchowa po ubiegłotygodniowej wygranej nad Pogonią Świebodzin. Ich przewaga nad wiceliderującą Tęczą Homanit Krosno Odrzańskie wynosi już 12 „oczek” i każda następna kolejna zbliża ich do upragnionego powrotu do III ligi.

Korona natomiast znajduje się na 12. miejscu w ligowej klasyfikacji. Zaledwie 4 punkty przewagi nad 14. Arką kontrastują z taką samą stratą do 8. pozycji. Najbliższe mecze mogą zatem przesądzić, czy kożuchowianie w dalszej części sezonu będą musieli skupić się na utrzymaniu, czy zawojują środek ligowej tabeli.

Zielonogórzanie udadzą się więc do Kożuchowa z zamiarem zwycięstwa, lecz pamiętajmy, że Korona w minionej kolejce była autorem nie lada zaskoczenia, zwyciężając 1:0 na arcytrudnym terenie w Gubinie. Czy również i tym razem piłkarze z powiatu nowosolskiego pokuszą się o niespodziankę?

IV liga, 20. kolejka: Korona Kożuchów – Falubaz Gran-Bud Zielona Góra
Data: 13.04.2019, godzina 16:00
Miejsce: Stadion Miejski, ul. Zielonogórska, Kożuchów.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziewięć plus dwa?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności