Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘDrugi wyjazd młodzieżowców TS-u

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-04-12 18:25

W niedzielny poranek rozegrana zostanie 2. kolejka lubuskiej I ligi juniora starszego. Młodzieżowcy TS-u Masterchem Przylep udadzą się na drugi w tej rundzie wyjazd. Ich rywalem będzie Arka Nowa Sól.

Nowosolanie jesienią uczestniczyli w zmaganiach II ligi okręgowej. Z bilansem 3-2-5 zajęli w niej 4. lokatę, lecz w wyniku reorganizacji rozgrywek awansowali poziom wyżej. Start Arki w I lidze nie był jednak najlepszy, bowiem na inaugurację przegrała ona w Żaganiu z tamtejszymi Czarnymi 0:1.

Zielonogórzanie z kolei dobrze zaczęli rundę wiosenną. Przed tygodniem w Świebodzinie pokonali innego beniaminka I ligi – miejscową Pogoń aż 6:2. Mimo to plasują się oni na drugiej lokacie w tabeli, bowiem fotel lidera objął Dąb Przybyszów, który rozgromił Sprotavię Szprotawa 8:0. Czy w najbliższą niedzielę podopieczni Wojciecha Pochylskiego zaatakują czołową pozycję?

I liga wojewódzka juniora starszego, 2. kolejka: Arka Nowa Sól – TS Masterchem Przylep Zielona Góra
Data: 14.04.2019, godzina 11:00
Miejsce: Stadion MOSiR, Nowa Sól.

Komentarze

Adrian dnia 2019-04-12 19:11 napisał(a):
Chłopaki z łatwością wygrają

Dołącz do dyskusji!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności