Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘW niedzielę pierwszy wyjazd Watahy!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTBOL AMERYKAŃSKI]
2019-04-12 23:09

Przed futbolistami Watahy Zielona Góra pierwszy w tym roku wyjazd w ramach Ligi Futbolu Amerykańskiego. „Wilki” w niedzielę pojadą na Śląsk, gdzie ich rywalem będą Tychy Falcons.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Zielonogórzanie udanie rozpoczęli swój debiutancki sezon w LFA1. Za nimi dwa domowe spotkania, po których legitymują się bilansem 1-1. Przypomnijmy, że na inaugurację Wataha nieznacznie przegrała z poznańską Armią 6:13, a tydzień później poskromiła „Jeziorowców” z Olsztyna 30:14.

Teraz zespół z Grodu Bachusa uda się w swój pierwszy wyjazd w najwyższej klasie rozgrywkowej. I od razu trafia na trudny teren, bowiem tyskie „Sokoły” jeszcze lepiej zaczęły sezon 2019. Choć w ubiegłych rozgrywkach uplasowały się one na ostatnim miejscu grupy A, to teraz pokazują swoją siłę, będąc wiceliderem grupy południowej po trzech kolejkach zmagań. Falcons mają na swoim koncie zwycięstwo 31:13 z Warsaw Mets, nieznaczną porażkę w Gdyni (27:32) oraz sensacyjne zdobycie Białegostoku, gdzie pokonali aktualnych mistrzów 39:13.

Przed podopiecznymi Mike’a Sholarsa stoi zatem trudne zadanie. Czy przez minione dwa tygodnie zielonogórscy futboliści poprawnie się do niego przygotowali? Przekonamy się w niedzielne popołudnie! Transmisja z meczu w serwisie YouTube.

LFA 1, 4. kolejka: Tychy Falcons – KFA Wataha Zielona Góra
Data: 14.04.2019, godzina 13:00
Miejsce: Stadion Miejski, Tychy.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest trzy plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności