Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘStelmet Falubaz kontra Betard Sparta. Trwa 2. kolejka PGE Ekstraligi

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2019-04-13 23:36

PGE Ekstraliga 2019 na dobre się rozkręca! W ramach jej 2. kolejki Stelmet Falubaz Zielona Góra pojedzie do Wrocławia, gdzie czeka go starcie z Betard Spartą.

Drużyny z Wrocławia i Zielonej Góry całkowicie odmiennie zainaugurowały tegoroczne rozgrywki. Sparta przed tygodniem nie miała wielkich szans w Lesznie, gdzie osłabiona Fogo Unia zwyciężyła 50:40. W ekipie z Dolnego Śląska nie zawiódł jedynie Tai Woffinden (16 punktów), który jako jedyny z wrocławian potrafił wygrywać biegi (i zrobił to aż pięciokrotnie!).

Stelmet Falubaz natomiast zanotował wymarzony start w nowy sezon, pokonując na własnym terenie Get Well Toruń 53:37. W zespole z Winnego Grodu na wysokim poziomie punktowali niemal wszyscy – tylko Michael Jepsen Jensen oraz juniorzy zanotowali nieco słabsze występy. Zwycięstwo nad „Aniołami” pozwoliło zielonogórzanom objąć fotel lidera po inauguracyjnej kolejce.

Kto będzie górą w ciekawie zapowiadającym się niedzielnym pojedynku? Naszpikowany wielkimi nazwiskami Falubaz czy Sparta, która będzie chciała lepiej pokazać się własnej publiczności niż przed tygodniem w Lesznie?

PGE Ekstraliga, 2. kolejka: Betard Sparta Wrocław – Stelmet Falubaz Zielona Góra
Data: 14.04.2019, godzina 19:00
Miejsce: Stadion Olimpijski, Wrocław
Sędzia: Krzysztof Meyze.
Komisarz toru: Zbigniew Kuśnierski.

Awizowane składy:
Betard Sparta Wrocław:
9. Tai Woffinden
10. Jakub Jamróg
11. Vaclav Milik
12. Max Fricke
13. Maciej Janowski
14. Przemysław Liszka
15. Maksym Drabik
16.

Stelmet Falubaz Zielona Góra:
1. Patryk Dudek
2. Michael Jepsen Jensen
3. Martin Vaculik
4. Piotr Protasiewicz
5. Nicki Pedersen
6. Mateusz Tonder
7. Norbert Krakowiak
8.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziewięć plus dwa?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności