Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘJunior starszy: lekcja pokory w Nowej Soli

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-04-15 11:56

Młodzieżowcy TS-u Masterchem Przylep w minioną niedzielę rozegrali w Nowej Soli spotkanie 2. kolejki I ligi wojewódzkiej. Niespodziewanie podopieczni Wojciecha Pochylskiego przegrali z beniaminkiem aż 1:6.

Po inauguracyjnej, wysokiej wygranej w Świebodzinie zielonogórzanie jechali do Nowej Soli w roli faworytów. Rzeczywistość brutalnie zweryfikowała jednak zapędy juniorów TS-u, którzy zostali wyraźnie pokonani przez rywali. Wydaje się, jakby piłkarze z Winnego Grodu zlekceważyli gospodarzy, bowiem przegrywali niemal wszystkie piłki i ewidentnie nie mieli pomysłu na grę. Honorowego gola trafił jednak Wojtek Siejek.

Po 2. kolejce wiosennych rozgrywek juniorzy starsi TS-u Masterchem Przylep plasują się na 4. miejscu w tabeli. Następny mecz rozegrają oni za dwa tygodnie, kiedy to na własnym obiekcie zmierzą się z liderującym Dębem Przybyszów.

I liga wojewódzka juniora starszego, 2. kolejka: Arka Nowa Sól – TS Masterchem Przylep Zielona Góra 6:1

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest sześć plus trzy?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności