Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘWieczorne ściganie przy W69! Falubaz zmierzy się z GKM-em

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2019-04-25 22:52

Po dwutygodniowej przerwie wracają rozgrywki PGE Ekstraligi! Już w piątek Stelmet Enea BC Zielona Góra podejmie na własnym torze MRGARDEN GKM Grudziądz.

Po dwóch kolejkach w tabeli PGE Ekstraligi jest niezwykle ciasno. Przewodzi leszczyńska Fogo Unia, która legitymuje się kompletem zwycięstw. Na końcu stawki z zerowym dorobkiem punktowym znajdziemy z kolei Get Well Toruń. Pomiędzy tymi dwiema drużynami znajduje się aż sześć zespołów z bilansem 1-1. Wśród nich jest zarówno Stelmet Falubaz jak i MRGARDEN GKM.

W dotychczasowych spotkaniach grudziądzanie ulegli na inaugurację Speed Car Motorowi Lublin 41:49, a tydzień później zrehabilitowali się przed własną publicznością, pokonując forBET Włókniarza Częstochowa 47:43. Przypomnijmy, że żółto-biało-zieloni również zaczęli sezon od zwycięstwa – 53:37 nad Get Well Toruń, lecz później przyszła porażka 41:49 we Wrocławiu.

W awizowanym zestawieniu zielonogórzan obyło się bez większych niespodzianek. Trener Adam Skórnicki zdecydował się jedynie na powrót do ustawienia, które zaowocowało wygraną nad torunianami. W składzie gości znajdziemy natomiast Artioma Łagutę, który w piątek ma wrócić do ścigania po kontuzji obojczyka.

Faworyta trzeba z pewnością upatrywać w zespole z Winnego Grodu, który na inaugurację pokazał, że wreszcie ma po swojej stronie atut własnego toru. Czy i tym razem uda się go wykorzystać?

PGE Ekstraliga, 3. kolejka: Stelmet Falubaz Zielona Góra – MRGARDEN GKM Grudziądz
Data: 26.04.2019, godzina 20:30
Miejsce: Swiss Krono Arena, ul. Wrocławska 69, Zielona Góra.
Sędzia: Michał Sasień.
Komisarz toru: Arkadiusz Kalwasiński.

Awizowane składy:
Stelmet Falubaz Zielona Góra:
9. Patryk Dudek
10. Michael Jepsen Jensen
11. Piotr Protasiewicz
12. Martin Vaculik
13. Nicki Pedersen
14. Mateusz Tonder
15. Norbert Krakowiak
16.

MRGARDEN GKM Grudziądz:
1. Kenneth Bjerre
2. Antonio Lindbaeck
3. Przemysław Pawlicki
4. Krzysztof Buczkowski
5. Artiom Łaguta
6. Patryk Rolnicki
7. Marcin Turowski
8.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności