Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘWieczorne ściganie przy W69! Falubaz zmierzy się z GKM-em

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2019-04-25 22:52

Po dwutygodniowej przerwie wracają rozgrywki PGE Ekstraligi! Już w piątek Stelmet Enea BC Zielona Góra podejmie na własnym torze MRGARDEN GKM Grudziądz.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Po dwóch kolejkach w tabeli PGE Ekstraligi jest niezwykle ciasno. Przewodzi leszczyńska Fogo Unia, która legitymuje się kompletem zwycięstw. Na końcu stawki z zerowym dorobkiem punktowym znajdziemy z kolei Get Well Toruń. Pomiędzy tymi dwiema drużynami znajduje się aż sześć zespołów z bilansem 1-1. Wśród nich jest zarówno Stelmet Falubaz jak i MRGARDEN GKM.

W dotychczasowych spotkaniach grudziądzanie ulegli na inaugurację Speed Car Motorowi Lublin 41:49, a tydzień później zrehabilitowali się przed własną publicznością, pokonując forBET Włókniarza Częstochowa 47:43. Przypomnijmy, że żółto-biało-zieloni również zaczęli sezon od zwycięstwa – 53:37 nad Get Well Toruń, lecz później przyszła porażka 41:49 we Wrocławiu.

W awizowanym zestawieniu zielonogórzan obyło się bez większych niespodzianek. Trener Adam Skórnicki zdecydował się jedynie na powrót do ustawienia, które zaowocowało wygraną nad torunianami. W składzie gości znajdziemy natomiast Artioma Łagutę, który w piątek ma wrócić do ścigania po kontuzji obojczyka.

Faworyta trzeba z pewnością upatrywać w zespole z Winnego Grodu, który na inaugurację pokazał, że wreszcie ma po swojej stronie atut własnego toru. Czy i tym razem uda się go wykorzystać?

PGE Ekstraliga, 3. kolejka: Stelmet Falubaz Zielona Góra – MRGARDEN GKM Grudziądz
Data: 26.04.2019, godzina 20:30
Miejsce: Swiss Krono Arena, ul. Wrocławska 69, Zielona Góra.
Sędzia: Michał Sasień.
Komisarz toru: Arkadiusz Kalwasiński.

Awizowane składy:
Stelmet Falubaz Zielona Góra:
9. Patryk Dudek
10. Michael Jepsen Jensen
11. Piotr Protasiewicz
12. Martin Vaculik
13. Nicki Pedersen
14. Mateusz Tonder
15. Norbert Krakowiak
16.

MRGARDEN GKM Grudziądz:
1. Kenneth Bjerre
2. Antonio Lindbaeck
3. Przemysław Pawlicki
4. Krzysztof Buczkowski
5. Artiom Łaguta
6. Patryk Rolnicki
7. Marcin Turowski
8.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest trzy plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności