Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘFutbolowe emocje wracają na Botaniczną!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTBOL AMERYKAŃSKI]
2019-04-26 11:30

Ponownie w samo południe – tym razem w sobotę – wybiegną na murawę stadionu przy Botanicznej futboliści Watahy Zielona Góra! Do Winnego Grodu na mecz 5. kolejki LFA1 przyjadą wówczas Rhinos Wyszków.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Drużyny z Wyszkowa i Zielonej Góry klasyfikowane są w osobnych grupach LFA1 i obie zajmują w nich aktualnie tę samą, 5. lokatę. Na tym jednak podobieństwa się kończą, bowiem Wataha z bilansem 1-2 ma na koncie 2 „oczka”, natomiast Rhinos nie zdołali zanotować jeszcze żadnego zwycięstwa.

Zespół z Mazowsza zainaugurował bieżący sezon zażartym, lecz przegranym 35:38 pojedynkiem z Olsztyn Lakers. Tydzień później wyszkowianie otrzymali srogą lekcję od aktualnych mistrzów, Lowlanders Białystok, którzy wygrali 41:0. Z kolei w 3. kolejce „Nosorożce” przegrały w Poznaniu z Armią 10:21.

Przypomnijmy, że Wataha po dobrych inauguracyjnych meczach na własnym stadionie zanotowała ostatnio dotkliwą, wyjazdową porażkę z Tychy Falcons 6:41. „Wilki” będą chciały teraz zrehabilitować się i zainkasować drugie zwycięstwo przed własną publicznością, która już nieraz pokazała, że potrafi być dodatkowym zawodnikiem. Rywal zielonogórzan z pewnością również będzie odpowiednio zmotywowany, ponieważ potrzebuje on pierwszych punktów w sezonie.

LFA1, 5. kolejka: KFA Wataha Zielona Góra – Rhinos Wyszków
Data: 27.04.2019, godzina 12:00
Miejsce: Stadion do futbolu amerykańskiego, ul. Botaniczna 66, Zielona Góra.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus jeden?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności