Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘWataha RC zagra z liderem

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[RUGBY]
2019-04-26 16:45

Rugbyści Watahy RC Zielona Góra w sobotę rozegrają trzecie spotkanie w bieżącym sezonie I ligi. Przed nimi ciężkie zadanie, bowiem na stadionie Uniwersytetu Zielonogórskiego stawi się Arka Rumia.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Rywal zielonogórzan to aktualny lider tabeli I ligi, legitymujący się kompletem zwycięstw. W dwóch premierowych kolejkach Arka rozprawiła się z Alfą Bydgoszcz (38:21) oraz Spartą Jarocin (29:22). Warto też pamiętać, że ekipa znad morza jest aktualnym mistrzem I ligi, co stawia ich w roli faworytów do obrony tytułu.

Znacznie gorzej rozpoczęła sezon zielonogórska Wataha. Nękane kontuzjami i chorobami „Dziki” przegrały inauguracyjne mecze przeciwko dwóm warszawskim zespołom, przez co aktualnie zamykają ligową tabelę. Tym razem jednak drużyna z Winnego Grodu przystąpi do spotkania w pełnym zestawieniu. Czy to wystarczy, aby przełamać złą passę i postraszyć lidera z Rumi?

I liga, 3. kolejka: Wataha RC Zielona Góra – Arka Rumia
Data: 27.04.2019, godzina 16:00
Miejsce: Stadion UZ, ul. Wyspiańskiego 58, Zielona Góra.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest siedem plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności