Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘWziąć rewanż za ligową porażkę

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-05-07 16:02

Na środę, 8. maja wyznaczono termin meczów ćwierćfinałowych Pucharu Polski na szczeblu województwa lubuskiego. Jedyny pozostały w zmaganiach reprezentant Winnego Grodu – TS Masterchem Przylep Zielona Góra – na własnej murawie podejmie Spójnię Ośno Lubuskie.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Ćwierćfinałowe spotkanie będzie już trzecim pojedynkiem TS-u ze Spójnią w bieżącym sezonie. Obydwa dotychczasowe odbyły się w ramach zmagań IV ligi. Jesienią w Winnym Grodzie górą był zespół z Przylepu, zwyciężając 2:0. Takim samym wynikiem, ale na korzyść ośnian, zakończył się wiosenny rewanż, który rozegrany został pół miesiąca temu.

Obie drużyny słabo radzą sobie w rundzie wiosennej rozgrywek ligowych. Zielonogórzanie do tej pory wygrali w tym roku tylko 3 mecze, a 6 razy schodzili z boiska pokonani. Z kolei ekipa z Ośna Lubuskiego legitymuje się tej wiosny bilansem 2-2-5. Widać zatem, że zarówno TS jak i Spójnia będą zmotywowane, by w pucharze odbić sobie liczne ligowe porażki.

Przypomnijmy, że w poprzedniej rundzie TS Masterchem wyeliminował Start Ziel-Bruk Płoty, zwyciężając na wyjeździe 2:1. Takim samym wynikiem Spójnia pokonała wtedy Lubuszanina Drezdenko. Co ciekawe, kilka tygodni później doszło do ligowej „powtórki” tego pojedynku i tym razem to drezdenczanie wygrali 5:2. Pokazuje to, że zmagania pucharowe żądzą się swoimi prawami i TS ma szansę na zrewanżowanie się za niedawną porażkę w Ośnie.

Wojewódzki Puchar Polski, ćwierćfinał: TS Masterchem Przylep Zielona Góra – Spójnia Ośno Lubuskie
Data: 08.05.2019, godzina 17:00
Miejsce: Stadion przy ul. Przylep-Turystycznej, Zielona Góra.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności