Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘJunior starszy: zmazać plamę po wyjazdowych porażkach

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-05-10 10:29

W najbliższą sobotę rozegrana zostanie 5. kolejka I ligi wojewódzkiej juniora starszego. TS Masterchem Przylep zagra wówczas drugie w rundzie wiosennej spotkanie na własnym obiekcie. Rywalem zielonogórzan będzie Sprotavia Szprotawa.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Po czterech kolejkach rozgrywek wiosennych młodzieżowcy z zielonogórskiego Przylepu mają na swoim koncie 1 wygraną, 1 remis i 2 porażki. Obydwie zanotowali na terenach rywali i obydwie były bardzo dotkliwe. Zarówno w Nowej Soli jak i Żaganiu podopieczni Wojciecha Pochylskiego polegli 1:6. Z kolei u siebie zagrali dotąd tylko jedno spotkanie, w którym jako jedyni urwali punkty liderowi z Przybyszowa.

Teraz do Winnego Grodu przyjedzie jeden z trzech beniaminków – Sprotavia Szprotawa. Jak dotąd radzi sobie ona najgorzej ze wszystkich zespołów, zajmując ostatnie miejsce z dorobkiem 1 punktu. W dodatku szprotawianie w trzech meczach strzelili łącznie tylko dwie bramki, co czyni ich najgorzej strzelającą ekipą w lidze. Zielonogórzanie mają zatem okazję, by po raz pierwszy w rundzie wygrać przed własną publicznością, lecz muszą uważać, by nie zlekceważyć niepozornego przeciwnika.

I liga wojewódzka juniora starszego, 5. kolejka: TS Masterchem Przylep Zielona Góra – Sprotavia Szprotawa
Data: 11.05.2019, godzina 16:00
Miejsce: Stadion przy ul. Przylep-Turystycznej, Zielona Góra.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest pięć plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności