Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘFalubaz Gran-Bud zagra o awans!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-05-10 16:38

Może się okazać, że już w najbliższą sobotę piłkarze Falubazu Gran-Bud Zielona Góra będą się cieszyć z powrotu do III ligi. Po starciu przeciwko Syrenie Zbąszynek zielonogórzanie będą mogli mieć już zapewniony awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Stanie się tak, jeśli żółto-biało-zieloni pokonają przy Sulechowskiej ekipę ze Zbąszynka. Nie jest to jednak jedyny warunek, bowiem to, czy awans będzie zapewniony już teraz, leży także w rękach drużyn, które uzupełniają ligowe podium. Mowa o Dębie Przybyszów i Tęczy Homanit Krosno Odrzańskie, które mają taki sam dorobek punktowy i w sobotę zmierzą się w Sławie. Jeśli padnie tam remis, to Falubaz ucieknie im na 15 punktów, co na 5 kolejek przed końcem będzie wystarczającą przewagą, by ogłosić powrót do III ligi.

Najpierw jednak piłkarze Andrzeja Sawickiego muszą rozprawić się z nieobliczalną drużyną ze Zbąszynka. O tym, że Syrena potrafi być groźna przekonali się oni w rundzie jesiennej, kiedy zbąszynianie na własnym boisku jako pierwsi urwali punkty liderowi, remisując 2:2. Czy również w Winnym Grodzie będą dla Falubazu groźnym przeciwnikiem?

IV liga, 25. kolejka: Falubaz Gran-Bud Zielona Góra – ZAP Syrena Zbąszynek
Data: 11.05.2019, godzina 17:00
Miejsce: Stadion MOSiR, ul. Sulechowska 37, Zielona Góra.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności