Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘJunior starszy: pierwsza domowa wygrana TS-u!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-05-12 00:11

W pojedynku z ostatnią siłą ligi nie mogło być inaczej – juniorzy starsi TS-u Masterchem Przylep zanotowali dziś drugie zwycięstwo w rundzie wiosennej, a pierwsze na własnym stadionie. Zielonogórzanie 4:1 pokonali Sprotavię Szprotawa.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Po niedawnej, dotkliwej porażce młodzieżowców TS-u z Czarnymi Żagań, przyszedł czas na rehabilitację. Podopieczni Wojciecha Pochylskiego nie zawiedli i zdecydowanie pokonali Sprotavię Szprotawa. Na listę strzelców ze strony gospodarzy dwukrotnie wpisał się niezawodny Bartek Chojnacki, a po jednej bramce dołożyli Dominik Ochremczuk i Kacper Frątczak.

Po dzisiejszej wygranej juniorzy starsi z zielonogórskiego Przylepu plasują się na 3. lokacie, mając taki sam dorobek punktowy jak wicelider z Żagania. W przyszłym tygodniu czeka ich kolejna domowa potyczka – tym razem na „Estadio Turystyczna” przyjedzie Pogoń Świebodzin.

I liga wojewódzka juniora starszego, 5. kolejka: TS Masterchem Przylep Zielona Góra – Sprotavia Szprotawa 4:1


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności