Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘWataha powalczyła z wicemistrzem

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTBOL AMERYKAŃSKI]
2019-05-12 22:14

W niedzielne popołudnie futboliści Watahy Zielona Góra rozegrali kolejne spotkanie w Lidze Futbolu Amerykańskiego. Zawodnicy z Winnego Grodu pojechali do Wrocławia na pojedynek z tamtejszymi Panthers, którzy są aktualnymi wicemistrzami LFA1.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Jadąc do stolicy Dolnego Śląska, zielonogórzanie z pewnością byli świadomi stojącego przed nimi wyzwania. Ich rywal jest bowiem jedyną niepokonaną drużyną w LFA1, a ponadto występuje także w Pucharze Europy. I to właśnie faworyzowane „Pantery” jako pierwsze dziś zanotowały przyłożenie. „Wilki” pokusiły się jednak o sprawienie niespodzianki, jaką było ich prowadzenie 8:6 na półmetku spotkania.

Po przerwie w grę zielonogórzan zaczęły jednak wkradać się błędy, przez co gospodarze odskoczyli, nie dając Watasze żadnej możliwości odpowiedzi. Przed ostatnią kwartą Panthers prowadzili zatem 25:8, a w niej ekipie z Grodu Bachusa udało się zniwelować jedynie część strat. Końcowy rezultat – 25:16 – można jednak uznać za dobry wynik zielonogórzan na tle znacznie mocniejszego przeciwnika.

LFA1, 7. kolejka: Panthers Wrocław – Wataha Zielona Góra 25:16 (0:0, 6:8, 19:0, 0:8)


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziewięć plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności