Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘStilon Gorzów przeciwnikiem TS-u Przylep w półfinale PP!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-05-13 17:00

W poniedziałek w siedzibie Lubuskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par półfinałowych Pucharu Polski na szczeblu województwa lubuskiego! Znamy zatem rywala jedynego pozostałego w rozgrywkach reprezentanta Winnego Grodu – TS-u Masterchem Przylep.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Na półfinałowe starcie do Zielonej Góry przyjedzie III-ligowiec z północnej stolicy województwa, Stilon Gorzów. Dla TS-u Masterchem będzie to rewanż za finał lubuskiego Pucharu Polski sprzed dwóch lat, kiedy to gorzowianie zwyciężyli 2:1.

Stilon na co dzień w grupie trzeciej III ligi. Radzi sobie w niej kiepsko, bowiem po 28 kolejkach zajmuje ostatnie miejsce z dorobkiem 23 punktów. Na zespole z północy Ziemi Lubuskiej wisi zatem widmo spadku do IV ligi.

Spotkanie półfinału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim wyznaczono na 5. czerwca. Pierwszy gwizdek zabrzmi na stadionie w zielonogórskim Przylepie o godzinie 17:00. Z kolei w drugiej parze w Żarach tamtejszy Promień podejmie Wartę Gorzów.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności