Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘStarcie dwóch wilczych rodzin

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTBOL AMERYKAŃSKI]
2019-05-17 22:31

W sobotnie popołudnie w Lidze Futbolu Amerykańskiego dojdzie do „wilczych derbów”. W Łodzi Wataha Zielona Góra podejmie tamtejsze Wilki Łódzkie.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Zespół z Łodzi jest obecnie jednym z dwóch drużyn (obok Rhinos Wyszków), które nie zainkasowały jeszcze w tym sezonie żadnego zwycięstwa. Bilans 0-5 sprawia, że łodzianie plasują się na ostatniej lokacie grupy północnej – tuż za zespołem z Wyszkowa, który najprawdopodobniej będzie ich rywalem w walce o utrzymanie w LFA1.

Nieco lepiej wygląda natomiast pozycja Watahy. W pięciu kolejkach zanotowała ona 2 zwycięstwa i 3 porażki, co daje im 4 „oczka” i 5. lokatę w grupie południowej. W dodatku przed tygodniem zielonogórzanie dobrze zaprezentowali się przeciwko faworyzowanym Panthers, przegrywając we Wrocławiu jedynie 16:25. Z pewnością dodało im to otuchy przed spotkaniem z łodzianami, w którym to ekipa z Winnego Grodu jest stawiana w roli faworyta.

Czyim zwycięstwem zakończy się pojedynek pomiędzy dwiema wilczymi drużynami? Dla obydwu zespołów wygrana będzie cennym kąskiem, więc możemy spodziewać się zaciętej rywalizacji.

LFA1, 8. kolejka: Wilki Łódzkie – Wataha Zielona Góra
Data: 18.05.2019, godzina 17:00
Miejsce: Kompleks boisk przy ul. Minerskiej, Łódź.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności