Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘDla kogo play-offy i rewanż za finał LFA2?

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTBOL AMERYKAŃSKI]
2019-05-24 15:07

W najbliższą sobotę futbolistów Watahy Zielona Góra czeka jeden z najważniejszych pojedynków tego sezonu! Stawką meczu z Towers Opole jest udział w fazie play-off. Dodatkowym smaczkiem jest chęć wzięcia rewanżu za ubiegłoroczny finał LFA2.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Drużyny z Zielonej Góry i Opola znają się doskonale – w minionym sezonie walczyły o mistrzostwo LFA2. W rundzie zasadniczej „Wilki” były bezbłędne, jednak w najważniejszym spotkaniu – finale rozgrywek – stadion przy ul. Botanicznej został zdobyty przez „Wieże”. Tym samym w sobotę Wataha dostanie wyśmienitą okazję do rewanżu na zespole z Opolszczyzny.

Najważniejszą jednak stawką tego meczu będzie udział w fazie play-off LFA1. Aby uczestniczyć w decydującej części sezonu, zielonogórzanie muszą pokonać Towers, bowiem ci mają na koncie 2 „oczka” więcej od Watahy, dzięki czemu plasują się na 3. lokacie. W przypadku sobotniej wygranej drużyny z Grodu Bachusa oraz jej przyszłotygodniowego zwycięstwa w Krakowie, nie będzie ona musiała oglądać się na innych w kontekście walki o rundę play-off.

Wysoką stawkę potyczki z Towers podkreślili na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej przedstawiciele zielonogórskiego klubu. Czy „Wilkom” uda się wykonać ten ważny krok w kierunku fazy play-off?

LFA1, 9. kolejka: Wataha Zielona Góra – Towers Opole
Data: 25.05.2019, godzina 12:00
Miejsce: Stadion futbolowy, ul. Botaniczna 66, Zielona Góra.


Informacje dla kibiców:


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest trzy plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności