Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘDotkliwa porażka na koniec sezonu

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTBOL AMERYKAŃSKI]
2019-06-01 22:56

Futboliści Watahy Zielona Góra nie zdołali pozytywnie zakończyć fazy zasadniczej LFA1. Zielonogórzanie przegrali dziś w Krakowie z tamtejszymi Kings aż 0:36.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Ekipa z Winnego Grodu jechała do Krakowa z wiedzą, że to ostatni jej występ w sezonie. Przed tygodniem nie udało się jej pokonać u siebie Towers Opole, przez co straciła szanse na awans do fazy play-off. Niestety zwieńczenie zmagań nie poszło po myśli „Wilków”, które nie zdołały zdobyć w stolicy Małopolski żadnego przyłożenia. Gospodarze – Kraków Kings – zwyciężyli zatem aż 36:0.

Taki wynik sprawił, że Wataha zakończyła swój debiutancki sezon w LFA1 na 5. lokacie w grupie południowej. Zielonogórzanie zdobyli 6 „oczek”, na co złożyły się trzy zwycięstwa i pięć porażek.

LFA1, 10. kolejka: Kraków Kings – Wataha Zielona Góra 36:0 (13:0, 16:0, 0:0, 7:0)


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest jeden plus cztery?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności