Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘFalubaz z Włókniarzem na zakończenie pierwszej rundy

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2019-06-02 11:21

Stelmet Falubaz Zielona Góra i forBET Włókniarz Częstochowa zmierzą się dziś w meczu kończącym 7. kolejkę PGE Ekstraligi i jednocześnie jej pierwszą rundę.

Będzie to pojedynek dwóch drużyn, które aspirują do walki w fazie play-off. Zarówno Falubaz jak i Włókniarz mogą pochwalić się mocnymi nazwiskami. Jak dotąd nieco lepiej spisuje się ekipa z Zielonej Góry, która zanotowała jedynie dwie porażki – we Wrocławiu i ostatnio w Lesznie.

Częstochowianie z kolei polegli dotąd w trzech spotkaniach: w Grudziądzu oraz u siebie z Fogo Unią i Betard Spartą. I to właśnie te dwie ostatnie przegrane były najbardziej dotkliwe, bowiem wcale niesłaba ekipa spod Jasnej Góry nie potrafiła w nich obronić własnego toru. Podopieczni Marka Cieślaka przyjadą więc na W69 z zamiarem odwrócenia passy.

W Falubazie po ostatniej porażce w Lesznie trener Adam Skórnicki wciąż poszukuje idealnego ustawienia. Tym razem zdecydował się zamienić miejscami Piotra Protasiewicza, Patryka Dudka i Martina Vaculika. Ponadto do podstawowego składu z pozycji rezerwowej wrócił Mateusz Tonder. Czy te roszady pozwolą pokonać dysponujący armatami Włókniarz?

PGE Ekstraliga, 7. kolejka: Stelmet Falubaz Zielona Góra – forBET Włókniarz Częstochowa
Data: 02.06.2019, godzina 19:00
Miejsce: Swiss Krono Arena, ul. Wrocławska 69, Zielona Góra.
Sędzia: Paweł Słupski.
Komisarz toru: Jacek Woźniak.

Awizowane składy:
Stelmet Falubaz Zielona Góra:
9. Nicki Pedersen
10. Michael Jepsen Jensen
11. Piotr Protasiewicz
12. Patryk Dudek
13. Martin Vaculik
14. Mateusz Tonder
15. Norbert Krakowiak
16.

forBET Włókniarz Częstochowa:
1. Leon Madsen
2. Paweł Przedpełski
3. Adrian Miedziński
4. Fredrik Lindgren
5. Matej Zagar
6. Jakub Miśkowiak
7. Michał Gruchalski
8.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności