Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘCzas na półfinał lubuskiego Pucharu Polski! TS Przylep zagra ze Stilonem!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-06-04 21:51

W najbliższą środę na stadionie na zielonogórskim Przylepie odbędzie się bardzo ważny pojedynek! W półfinale wojewódzkiego Pucharu Polski TS Masterchem Przylep podejmie III-ligowca z północy – Stilon Gorzów!

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Rozgrywki piłkarskie w województwie lubuskim powoli dobiegają już końca. W IV lidze do rozegrania zostały już tylko dwie kolejki, a w Pucharze Polski nadszedł czas na starcie półfinałowe – i to nie byle jakie! Ekipa z północno-zachodniej dzielnicy miasta podejmie na własnym stadionie gorzowski Stilon.

Rywal TS-u aktualnie występuje w III lidze, lecz już niedługo zasili on grono IV-ligowców. Przed ostatnią kolejką zmagań gorzowianie zajmują ostatnie, 18. miejsce i nic już ich nie uratuje przed degradacją poziom niżej. Tam z kolei czeka TS Masterchem, który plasuje się na 5. lokacie, lecz rundy wiosennej z pewnością nie może zaliczyć do udanych, bowiem zanotował w niej tylko cztery wygrane i aż dziewięć porażek.

Obydwie drużyny nie prezentują zatem wysokiej formy, lecz trzeba zauważyć, że Stilon pozostaje faworytem tego pojedynku. Gorzowianie w ostatnich spotkaniach ligowych zaczęli mocniej stawiać na młodzież, więc może się okazać, że główne siły rzucą na bitwę o lubuski Puchar Polski. Zespół z Winnego Grodu w minioną sobotę również posiłkował się juniorami, jednak w tym przypadku była to decyzja z przymusu – liczne kontuzje nie dały trenerowi Boczkowskiemu innego wyjścia.

Po stronie Przylepu stoi natomiast atut własnego, dość specyficznego boiska oraz publiczności, która, miejmy nadzieję, gromko wesprze piłkarzy z Winnego Grodu! Warto zatem zjawić się w środę na stadionie przy ul. Przylep-Turystycznej, bowiem zawodnicy oczekują Waszego wsparcia! Możecie się o tym przekonać w wydarzeniu na Facebooku.

Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim, półfinał: TS Masterchem Przylep Zielona Góra – Stilon Gorzów
Data: 05.06.2019, godzina 17:00
Miejsce: Stadion przy ul. Przylep-Turystycznej, Zielona Góra.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności