Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘOstatni wyjazd w sezonie

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-06-07 10:20

Przed nami 29. kolejka lubuskiej IV ligi! TS Masterchem Przylep czeka w niej ostatni wyjazd w tym sezonie. Zielonogórzanie udadzą się na północ województwa, gdzie zmierzą się z Czarnymi Browar Witnica.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Podopieczni Andrzeja Boczkowskiego wracają na ligowe boiska po odpadnięciu z wojewódzkiego Pucharu Polski. W minioną środę rozegrali oni świetne spotkanie w półfinale rozgrywek, w którym po dogrywce przegrali ze Stilonem Gorzów 2:4. W lidze natomiast TS Masterchem plasuje się na 5. lokacie z 3-punktową przewagą nad następną Polonią Słubice.

Całkowicie inaczej wygląda sytuacja Czarnych, bowiem wciąż mają oni o co grać. Witniczanie znajdują się aktualnie tuż pod kreską, przez co w ostatnich spotkaniach sezonu muszą dać z siebie wszystko. Utrzymanie w IV lidze wciąż jest na wyciągnięcie ich rąk, bowiem w tym rejonie tabeli jest niezwykle ciasno.

Czy walczący o życie gospodarze okażą się kolejnym pogromcą TS-u? A może to zielonogórzanie ze zwycięstwem wrócą z ostatniego wyjazdu?

IV liga, 29. kolejka: Czarni Browar Witnica – TS Masterchem Przylep Zielona Góra
Data: 08.06.2019, godzina 17:00
Miejsce: Stadion Miejski, Witnica.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus trzy?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności