Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘCzas na bramkę nr 100?

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-06-07 17:34

Dobiega końca sezon piłkarskiej IV ligi. W sobotę Falubaz Gran-Bud Zielona Góra rozegra ostatni mecz na własnym stadionie. Rywalem żółto-biało-zielonych będzie walcząca o utrzymanie Spójnia Ośno Lubuskie.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Falubaz, który już jakiś czas temu zapewnił sobie awans do III ligi, może już myśleć o przyszłym sezonie. Zielonogórzanie zdominowali rozgrywki, zdobywając 72 punkty. Strzelili przy tym 97 goli, a stracili zaledwie 24. Wiele wskazuje więc na to, że uda im się przekroczyć barierę 100 trafień. Gdyby podopiecznym Andrzeja Sawickiego udało się to zrobić przed własną publicznością, sprawiliby kibicom odpowiednie zwieńczenie sezonu.

Nie ma jednak co liczyć, że Spójnia ułatwi gospodarzom to zadanie. Ośnianie plasują się obecnie tuż nad strefą spadkową, mając taki sam dorobek punktowy jak znajdujący się w niej Czarni Browar Witnica. Ta niezbyt komfortowa sytuacja sprawia, że w każdym pojedynku muszą oni walczyć o powiększenie zdobyczy. Czy uda im się jednak wywieźć punkty z Sulechowskiej?

IV liga, 29. kolejka: Falubaz Gran-Bud Zielona Góra – Spójnia Ośno Lubuskie
Data: 08.06.2019, godzina 17:00
Miejsce: Stadion MOSiR, ul. Sulechowska 37, Zielona Góra.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest pięć plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności