Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘMike Sholars nie jest już trenerem Watahy!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTBOL AMERYKAŃSKI]
2019-06-07 20:29

KFA Wataha Zielona Góra poinformował dziś o rozwiązaniu kontraktu z dotychczasowym trenerem zespołu, Mike’em Sholarsem. Powody takiej decyzji Zarząd Klubu ogłosił w wydanym dziś komunikacie.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

(…) informujemy o rozwiązaniu kontraktu z dotychczasowym trenerem głównym, Michaelem Ray Sholarsem – czytamy w wydanym przez Watahę komunikacie. – W obliczu wyzwań czekających nasz zespół w przyszłym sezonie, Zarząd Klubu zdecydował o zakontraktowaniu doświadczonego trenera, którego wizja prowadzenia drużyny będzie spójna z długoletnim planem rozwoju przyjętym przez naszą organizację.

Mike Sholars objął funkcję trenera Watahy przed rozpoczęciem sezonu 2019. Za jego kadencji zespół zajął ostatnie, 6. miejsce w grupie B LFA1, zwyciężając trzy spotkania i notując pięć porażek. Tym samym zielonogórzanie utrzymali się w elicie w swoim debiutanckim sezonie.

Pełna treść oświadczenia KFA Wataha Zielona Góra:


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus trzy?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności