Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘKS Falubaz przekroczył setkę i potwierdził dominację

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-06-09 00:00

Wynikiem 6:1 na korzyść Falubazu Gran-Bud Zielona Góra zakończył się ostatni domowy mecz lidera IV ligi. Podopieczni Andrzeja Sawickiego pewnie pokonali u siebie walczącą o utrzymanie Spójnię Ośno Lubuskie.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Pojedynek od pierwszych minut przebiegał pod dyktando faworyzowanych zielonogórzan. Bardzo szybko objęli oni prowadzenie, dając rywalom do zrozumienia, że nie mają zamiaru pomóc im w uniknięciu degradacji. Żółto-biało-zieloni zwyciężyli ostatecznie 6:1, przekraczając tym samym barierę stu strzelonych w sezonie goli. Obecnie mają oni na swoim koncie 103 trafienia.

Za tydzień Falubaz pożegna się z IV ligą wyjazdowym spotkaniem z Polonią Słubice. Początek meczu w sobotę o godzinie 11:00 na Stadionie Olimpijskim w Słubicach.

IV liga, 29. kolejka: Falubaz Gran-Bud Zielona Góra – Spójnia Ośno Lubuskie 6:1 (3:1)


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus jeden?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności