Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘWojciech Okińczyc zakończył karierę!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-06-10 10:01

W poniedziałkowy poranek Falubaz Gran-Bud Zielona Góra poinformował o zakończeniu kariery przez jednego z jego napastników, Wojciecha Okińczyca.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Jak poinformował zielonogórski klub, dla 33-latka sobotni mecz przeciwko Spójni Ośno Lubuskie był ostatnim spotkaniem w karierze. Zakończył on ją zatem w wymarzonym stylu, bowiem ustrzelił wówczas hattricka. Jest on także drugim najlepszym strzelcem bieżącego sezonu IV ligi, mając na koncie 24 trafienia.

Okińczyc jest wychowankiem zielonogórskiego UKP. W swojej karierze grywał w takich klubach jak Górnik Zabrze, Cracovia, Zawisza Bydgoszcz czy Podbeskidzie Bielsko-Biała. „Oki” kilkukrotnie wracał w barwy zespołów z Grodu Bachusa, co po raz ostatni uczynił w ubiegłym roku, dołączając do KS Falubazu Zielona Góra, w którym teraz zakończył karierę.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności