Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘOficjalnie: Przemysław Mycan w Elanie!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-07-03 22:32

Świetna forma Przemysława Mycana w minionym sezonie lubuskiej IV ligi zaowocowała zainteresowaniem ze strony klubów z wyższych klas rozgrywkowych. Snajper Falubazu Gran-Bud Zielona Góra w nadchodzących rozgrywkach zaprezentuje się na II-ligowych boiskach w barwach Elany Toruń.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Toruński II-ligowiec w środę oficjalnie ogłosił, że podpisał roczny kontrakt z zielonogórskim napastnikiem. Obie strony zdecydowały się na taki krok po półmiesięcznych testach, jakie najlepszy strzelec Falubazu przeszedł w zespole Elany.

Przypomnijmy, że Mycan w minionym sezonie został królem strzelców lubuskiej IV ligi, zdobywając łącznie 30 bramek. Był on jednym z autorów powrotu KS Falubazu do III ligi. Z kolei Elana Toruń zajęła w ubiegłych rozgrywkach 4. lokatę w II lidze, ocierając się o awans na zaplecze Ekstraklasy.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziewięć plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności