Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘKoniec Falubazu w zielonogórskiej piłce! Klub wraca do historycznej nazwy!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-07-29 15:37

Na zorganizowanej dziś konferencji prasowej władze żużlowego i piłkarskiego Falubazu poinformowały o zakończeniu współpracy w zakresie wykorzystywania nazwy przez klub piłkarski. Ponadto przedstawiony został jego nowy zarząd.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

W dzisiejszej konferencji prasowej udział wzięli m.in. Kamil Kawicki, Maciej Murawski i Marcin Grygier. Ten ostatni kilka dni temu zrezygnował z funkcji prezesa zespołu piłkarskiego i ma skupić się wyłącznie na pracy w żużlowym Falubazie. Ponadto obecny był również Karol Krępa, który wykupił akcje od dotychczasowych właścicieli, a także został prezesem klubu z ulicy Sulechowskiej.

Kolejną ważną zmianą jest powrót do historycznej nazwy przez III-ligowca. W nadchodzącym sezonie drużyna wystartuje jako KS Lechia Zielona Góra. Wiąże się to również z usunięciem członu Falubaz z nazwy Akademii Piłkarskiej Macieja Murawskiego. Ta wciąż będzie jednak współpracowała z zielonogórskim beniaminkiem III ligi.

Zapis wideo z konferencji prasowej dostępny jest tutaj.


4

0

1

0

1

1

Komentarze

Dołącz do dyskusji!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest jeden plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności