Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘJoe Thomasson zawodnikiem Stelmetu Enea! Kodi Justice poza zespołem!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[KOSZYKÓWKA]
2019-08-05 13:10

Na zorganizowanej dziś konferencji prasowej władze Stelmetu Enea BC Zielona Góra poinformowały o zakontraktowaniu 26-letniego Joe Thomassona.

fot. Andrzej Romański/EBL

Amerykanin ostatni sezon spędził w TBV Starcie Lublin, którego był wyraźnym liderem. Ze średnią 19,33 pkt./mecz Thomasson uplasował się wówczas na 3. lokacie w klasyfikacji strzelców Energa Basket Ligi. Ponadto notował 3,67 zbiórki oraz 5,2 asysty. Wcześniej reprezentował m.in. Polpharmę Starogard Gdański.

Jednocześnie klub poinformował o rozwiązaniu kontraktu z Kodim Justice’m, który nie pasował do defensywnej koncepcji trenera Tabaka.

Jeszcze dziś opublikujemy pełen zapis konferencji prasowej, w której udział wzięli m.in. Janusz Jasiński oraz nowy asystent trenera – Mariusz Niedbalski.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus cztery?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności