Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na umieszczenie plików cookies w Twoim urządzeniu.Pojedynek na szczycie I ligi

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[RUGBY]
2018-04-27 23:11

Sobotnim popołudniem rozegrany zostanie pierwszy domowy mecz Watahy RC Zielona Góra w tym sezonie. Będzie to z pewnością ciekawe widowisko, bowiem liderujący klub z Winnego Grodu zmierzy się z wiceliderem I-ligowej tabeli, Spartą Jarocin.

Obie ekipy mają na swoim koncie komplet zwycięstw. Zielonogórzanie dwukrotnie wysoko wygrali na terenach rywali. Na inaugurację pokonali Rugby Ruda Śląska 51:10, a przed dwoma tygodniami odesłali z kwitkiem Legię Warszawa, zwyciężając 36:13.

Drużyna z Wielkopolski również ma na swoim koncie wysoką wygrają nad klubem z Rudy Śląskiej (50:15). Wcześniej jednak jarocinianie zaledwie dwoma punktami pokonali na wyjeździe AZS AWF Warszawa.

Wszystko zatem wskazuje, że sobotnie spotkanie będzie niezwykle zacięte. Obydwa zespoły z pewnością mają chrapkę na utrzymanie statusu drużyny niepokonanej. Któremu z nich uda się ta sztuka?

3. kolejka I ligi: Wataha RC Zielona Góra – Sparta Jarocin
Data: 28.04.2018, godzina 16:00
Miejsce: Stadion UZ, ul. Wyspiańskiego 58, Zielona Góra.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest sześć plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018 | O nas | Reklama | Wykorzystanie zdjęć