Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘStartuje klasa okręgowa! Na początek trudne przeprawy beniaminków

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-08-09 17:34

Najbliższa sobota będzie dniem pierwszej kolejki sezonu w zielonogórskiej klasie okręgowej. Sprawdzamy zatem, z kim na inaugurację zmierzą się drużyny z Grodu Bachusa.

W rozpoczynającym się jutro sezonie Winny Gród będzie miał dwóch przedstawicieli w klasie okręgowej. Obydwaj to beniaminkowie – Zorza Ochla wraca na ten poziom rozgrywek po roku w A-klasie, a dla Drzonkowianki będzie to debiutancki sezon na tym szczeblu ligowym.

Żadna ze wspomnianych drużyn nie będzie miała w sobotę łatwego zadania. Ekipa z południa Zielonej Góry od razu zostanie rzucona na głęboką wodę w postaci pojedynku ze spadkowiczem z IV ligi, Arką Nowa Sól. W udzielonym naszemu portalowi wywiadzie trener Zorzy, Michał Grzelczyk, stwierdził, że zespół celuje w środek tabeli, a zatem dobry start z silnym rywalem z pewnością pomógłby w osiągnięciu tego pułapu.

Kadra Zorzy Ochla na najbliższy sezon prezentuje się następująco:

Z kolei zespół z Kisielina zmierzy się jutro z 7. drużyną poprzedniego sezonu, Budowlanymi Lubsko, którzy również grali niedawno na poziomie IV ligi. Zespół ten w minionych rozgrywkach „okręgówki” dobrze spisywał się na swoim terenie, lecz wyraźnie gorzej szły mu mecze wyjazdowe. W tym może swojej szansy upatrywać Drzonkowianka, która w przerwie międzysezonowej wzmocniła się m.in. trójką podstawowych zawodników TS-u Masterchem Przylep – mowa o Pawle Dzikowiczu, Krzysztofie Marczaku oraz Wojciechu Popieleckim.

Klasa okręgowa, 1. kolejka:


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest siedem plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności