Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPorażka Lechii w Gaci

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-08-10 19:53

Po dwóch kolejkach III ligi Lechia Gran-Bud Zielona Góra wciąż bez punktów. Dziś ekipa z Winnego Grodu przegrała w Gaci z miejscową Foto-Higieną Błyskawicą 0:2.

Piłkarze z Grodu Bachusa jechali na Dolny Śląsk z zamiarem zawalczenia o punkty z groźnym zespołem z Gaci. Niestety zadanie to zakończyło się fiaskiem. Pierwszy cios gospodarze zadali w 19. minucie, kiedy to Michał Bartkowiak otworzył wynik spotkania. Rezultat 1:0 utrzymywał się aż do 74. minuty – wówczas zielonogórzan dobił Marcin Buryło.

Przegrana z Foto-Higieną oznacza, że po dwóch kolejkach sezonu drużyna prowadzona przez Andrzeja Sawickiego pozostaje bez punktów w ligowej tabeli. Kolejna ciężka przeprawa czeka Lechię w najbliższą niedzielę, kiedy do Zielonej Góry przyjedzie Ślęza Wrocław.

III liga, 2. kolejka: Foto-Higiena Błyskawica Gać – KS Lechia Gran-Bud Zielona Góra
1:0 Michał Bartkowiak 19’
2:0 Marcin Buryło 74’


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności