Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘCzas na rozstrzygnięcia w HPP! Czy Persa zagrozi mistrzowi?

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTSAL]
2018-04-28 00:47

W ten weekend w Opolu zostanie rozegrane Final Four Halowego Pucharu Polski. Persa MOSiR AZS UZ jest rewelacją tegorocznych rozgrywek pucharowych. Czy w turnieju finałowym zielonogórzanie także zawojują parkiet?

Tegoroczna przygoda Persy w HPP rozpoczęła się na Opolszczyźnie i tam też się kończy. Przypomnijmy, że w I rundzie AZS potrzebował dogrywki, aby zwyciężyć z amatorską drużyną ANJ Ząbkowski Niemodlin. W kolejnych fazach zielonogórzanie wyeliminowali takie tuzy polskiego futsalu jak chociażby Piast Gliwice czy Clearex Chorzów, czym sprawili niemałą sensację.

Teraz na drodze futsalistów z Grodu Bachusa staje rywal najmocniejszy z możliwych. Jest nim bowiem Rekord Bielsko-Biała – aktualny Mistrz Polski, drużyna, która nie przegrała w tym sezonie Futsal Ekstraklasy żadnego spotkania, większość z nich zwyciężając wysoką różnicą bramek. Przed Akademikami zatem trudne zadanie, ale też i szansa na bycie pierwszą drużyną, która pokona Rekord w obecnych rozgrywkach.

AZS może zaliczyć mijający sezon do udanych. Czwarte miejsce w I lidze z zaledwie dwoma punktami straty do miejsca barażowego, czy znakomita passa w Halowym Pucharze Polski i wyeliminowanie dwóch ekstraklasowców. Czy zielonogórzan stać na nawiązanie wyrównanej walki z niepokonanym mistrzem? Z pewnością. Czy taki scenariusz się sprawdzi? Przekonamy się już wieczorem!

Półfinał Halowego Pucharu Polski: Rekord Bielsko-Biała – Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski
Data: 28.04.2018, godzina 17:45
Miejsce: Hala widowiskowo-sportowa, ul. Oleska 70, Opole.
Relacja na żywo: Lajfy.com

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności