Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘŚwiąteczny pojedynek w Gubinie

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-08-14 16:32

Nie minął jeszcze tydzień od inauguracji rozgrywek IV ligi, a już czeka nas 2. kolejka sezonu! Piłkarze TS-u Masterchem Przylep Zielona Góra wybiorą się jutro do Gubina, gdzie czekać na nich będzie miejscowa Carina.

Obie ekipy są typowane do zajęcia czołowych miejsc w IV lidze, lecz na inaugurację żadna z nich nie odniosła zwycięstwa. Zielonogórzanie bezbramkowo zremisowali z Dębem Przybyszów, a Carina dość niespodziewanie uległa beniaminkowi z Iłowej 0:1. Takie wyniki sprawiają, że po 1. kolejce drużyny te plasują się odpowiednio na 11. i 14. lokacie w tabeli.

Przypomnijmy, że przed rokiem TS Masterchem nie zdołał pokonać Cariny w ramach rozgrywek ligowych. Jesienią jako jedyna zdobyła ona stadion przy ul. Przylep-Turystycznej, zwyciężając 2:0, a w rewanżu na wiosnę wygrała u siebie 3:1. Zielonogórzanom udało się jednak triumfować nad gubinianami w ramach wojewódzkiego Pucharu Polski (3:0).

Zarówno TS jak i Carina z pewnością będą miały jutro chrapkę na pierwsze zwycięstwo w sezonie. Ciężko wskazać faworyta tego pojedynku, bowiem obydwa zespoły wyraźnie wzmocniły się przed sezonem, choć niewiele pokazały w inauguracyjnych meczach. Kto będzie górą w tej wyrównanej, świątecznej potyczce?

IV liga, 2. kolejka: Carina Gubin – TS Masterchem Przylep Zielona Góra
Data: 15.08.2019, godzina 18:00
Miejsce: Stadion Miejski, Gubin.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest pięć plus jeden?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności