Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPiłka ręczna


[PIŁKA RĘCZNA]

Przełamanie w Grodkowie?

W ramach 16. kolejki I ligi piłki ręcznej AZS Uniwersytet Zielonogórski uda się w sobotę do Grodkowa, gdzie zmierzy się z tamtejszym Olimpem.


[PIŁKA RĘCZNA]

Lider za silny dla Akademików

Szczypiorniści AZS-u Uniwersytet Zielonogórski wciąż bez zwycięstwa w 2019 roku. Dziś polegli oni w pojedynku z liderem tabeli, Olimpią MEDEX Piekary Śląskie, 28:37.


[PIŁKA RĘCZNA]

AZS kontra lider tabeli

Po dwóch tygodniach przerwy na parkiet przy Szafrana wracają szczypiorniści AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego. W sobotni wieczór podejmą oni lidera I ligi, Olimpię MEDEX Piekary Śląskie.


[PIŁKA RĘCZNA]

Grunwald zwycięski przy Szafrana

Nie udało się szczypiornistom zielonogórskiego AZS-u zanotować pierwszego zwycięstwa w tym roku. W sobotni wieczór przegrali oni u siebie z Grunwaldem Poznań 21:27.


[PIŁKA RĘCZNA]

Pierwszy w tym roku mecz przy Szafrana

Po ponad 2-miesięcznej przerwie szczypiorniści AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego ponownie zaprezentują się przed własną publicznością w ramach rozgrywek I ligi. W sobotni wieczór zmierzą się oni z Grunwaldem Poznań.


[PIŁKA RĘCZNA]

Zabrakło niewiele. Akademicy przegrywają we Wrocławiu

Szczypiorniści AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego nie zdołali po raz drugi pokonać Forzy Wrocław. W stolicy Dolnego Śląska lepsi okazali się gospodarze, którzy zwyciężyli 21:20.


Poprzednia strona Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki