Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘŻużel


[ŻUŻEL]

Falubaz wraca do „złotej” nazwy i planuje szybki powrót do Ekstraligi

Falubaz Zielona Góra spadł wczoraj z PGE Ekstraligi i przyszły sezon spędzi na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej. Pomoc w powrocie do elity zadeklarowali już jednak sponsorzy klubu.


[ŻUŻEL]

Dwóch zawodników utrzymania nie zapewni. Falubaz czeka na wieści z Grudziądza

Marwis.pl Falubaz Zielona Góra zakończył sezon 2021 wysoką porażką we Wrocławiu. Miejscowa Betard Sparta bez problemu rozbiła zielonogórzan 53:37.


[ŻUŻEL]

Falubaz zażarcie walczył z Unią, ale poległ na ostatnich metrach!

Ogromne emocje zgotowali nam w poniedziałkowy wieczór żużlowcy Marwis.pl Falubazu Zielona Góra i Fogo Unii Leszno. Zielonogórzanie do samego końca walczyli z Mistrzem Polski, ale ten rozstrzygnął sprawę w ostatniej gonitwie.


[ŻUŻEL]

Pogoda wygrała z żużlem. Mecz z Fogo Unią odwołany!

Nie dojdzie do skutku niedzielne spotkanie PGE Ekstraligi pomiędzy Marwis.pl Falubazem Zielona Góra a Fogo Unią Leszno. Z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych mecz został przełożony.


[ŻUŻEL]

Osłabiony i dziurawy Falubaz bez szans w Lublinie

To nie był wieczór zielonogórskich żużlowców. W otwierającym 11. Kolejkę PGE Ekstraligi meczu w Lublinie Marwis.pl Falubaz Zielona Góra przegrał z miejscowym Motorem aż 32:58. Na dodatek od drugiej serii startów musiał on sobie radzić bez Mateja Zagara.


[ŻUŻEL]

Ogromne emocje przy W69! Włókniarz minimalnie lepszy od Falubazu

Marwis.pl Falubaz Zielona Góra stoczył dziś niezwykle zacięty bój z Eltrox Włókniarzem Częstochowa. Podopieczni trenera Piotra Żyto mieli szansę dużą szansę wyrwać punkty faworyzowanemu rywalowi, ale ten zgarnął minimalne zwycięstwo w ostatnim wyścigu.


Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki