Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘŻużel


[ŻUŻEL]

Falubaz po pierwszym sparingu

W poniedziałkowe popołudnie Falubaz Zielona Góra odjechał pierwszy tej wiosny sparing. W Lesznie podopieczni Piotra Żyto przegrali 31:59.


[ŻUŻEL]

Znamy plan sparingowy Falubazu Zielona Góra

Za oknami śnieg, ale już trzeba myśleć o przygotowaniach do sezonu żużlowego 2021. Falubaz Zielona Góra opublikował wczoraj terminarz sparingów przed zbliżającymi się rozgrywkami.


[ŻUŻEL]

Znamy kadrę Falubazu na sezon 2021! Dwie nowe twarze w Zielonej Górze!

W czwartkowy wieczór odbyła się konferencja prasowa Falubazu Zielona Góra, na której prezes Wojciech Domagała oraz trener Piotr Żyto przedstawili skład zielonogórskiej drużyny na sezon 2021.


[ŻUŻEL]

Falubaz zamienił na GKM. Norbert Krakowiak żegna się z Winnym Grodem!

Norbert Krakowiak poinformował dziś, że zakończył swoje występy w RM Solar Falubazie Zielona Góra. Od przyszłego sezonu będzie reprezentował MrGarden GKM Grudziądz.


[ŻUŻEL]

Martin Vaculik poza Winnym Grodem! Żużlowiec rozwiał wątpliwości

W poniedziałkowy wieczór oficjalnie potwierdziły się medialne doniesienia o odejściu Martina Vaculika z RM Solar Falubazu Zielona Góra. Zawodnik poinformował dziś o tym w mediach społecznościowych.


[ŻUŻEL]

5 punktów zaliczki to za mało. Falubaz bez medalu DMP 2020!

RM Solar Falubaz Zielona Góra bez szans w rewanżowym meczu o 3. miejsce w PGE Ekstralidze 2020. Mecz we Wrocławiu padł łupem zdecydowanie lepszej Betard Sparty.


Następna strona


Polecamy:
Wyniki na żywo
Wyniki


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności
Polecamy: Wyniki na żywo, Wyniki